Firma

Kompleksowe usługi brukarskie na terenie województwa Małopolskiego i Podkarpackiego

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwis.

 

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

 

Kilka słów o naszej firmie:

AD-BUD jest firmą usługową specjalizującą się w budowie nawierzchni utwardzanych z takich materiałów jak: kostka brukowa (behaton, holland, nostalit, starobruk, piccola itp), bruków granitowych i klinkierowych oraz płyty ażurowych czy płyt chodnikowych, oraz innych .
Zajmujemy się obsługą klientów zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych.

 

Realizujemy projekty klasyczne (parkingi, drogi osiedlowe i dojazdowe, duże place manewrowe) jak i artystyczne (w tym budowę schodów wejściowych, tarasów, ścieżek ogrodowych w przeróżnych kształtach, kolorach i rozmiarach).

 

W naszym parku maszynowych posiadamy wszelkie, potrzebne do profesjonalnego świadczenia usług brukarskich maszyny i narzędzia .

Osoby zatrudnione w naszej firmie wyróżniają się pracowitością, wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz wysokim poziomem kultury osobistej.

Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie (objęte oczywiście gwarancją) po bardzo przystępnej, konkurencyjnej cenie.

Prowadzimy swoją działalność w obrębie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego .

Dokładniejsze informacje na temat cennika oferowanych przez naszą firmę usług brukarskich uzyskają Państwo w dziale usługi brukarskich oraz drogą telefoniczną bądź mailową, jednak z uwagi na specyfikację branży, szczegółowy kosztorys robót uzgadniamy osobiście i indywidualnie z każdym naszym Klientem oczywiście bezpłatnie .

 

Zapraszamy również do zpoznania się z cennikiem kostki brukowej na 2010 rok. W cenniku znajdą Państwo kostkę brukową szlachetną (starobruk, nostalit, bruk rzymski, itp.), kostkę brukową klasyczną (behaton, uni decor, domino, fala) oraz galanterię betonową (obrzeża, palisady, płyty chodnikowe, ażury).
Kostka brukowa dostarczana i sprzedawana jest przez producenta kilku polskich czołowych producentów jak i zakładów kamieniarskich

 

Wycena prac / kosztorys sporządzamy nieodpłatnie !

Projekty na inwestycje również sa przez nas bądź projektanta wykonywane bezpłatnie !

Kosztorys prac przygotowujemy nieodpłatnie Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej